شماره تماس: 35549255-041

ساعت کاری : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17:00 تا 20:00

دکتر کلارا منظمی » عمل زیبایی زنان » هزینه جراحی ترمیم واژن
۴ دقیقه
هزینه جراحی ترمیم واژن

هزینه جراحی ترمیم واژن

آنچه می خوانید...

جراحی ترمیمی واژن که به منظور جوانسازی و یا برطرف کردن مشکلات ظاهری و عملکردی واژن انجام می‌شود. هدف اصلی جراحی ترمیمی واژن سفت کردن واژن و ترمیم مشکلاتی است که در قسمت خارجی ناحیه تناسلی دیده می‌شود. سفت کردن واژن با جمع کردن ماهیچه‌های دیواره‌ی واژن و برداشتن پوست اضافه واژن انجام می‌شود. امروز می خواهیم در مورد هزینه جراحی ترمیم واژن و موارد تاثیرگذار بر آن با شما صحبت کنیم.

هزینه جراحی ترمیمی واژن به چه عواملی بستگی دارد؟

جراحی ترمیمی واژن چیست؟

جراحی ترمیمی واژن جراحی است که بر روی ناحیه داخل و اطراف واژن تمرکز می کند تا عملکرد و ظاهر را بازیابی کند. جراحی ترمیمی واژن برای اصلاح نقایص آناتومیک یا آسیب به ناحیه واژن به منظور بهبود کیفیت زندگی خانم ها انجام می شود.

این می تواند برای درمان بی اختیاری ادرار، سفت کردن عضلات واژن و خلاص شدن از شر بافت اضافی، یا بازسازی واژن جدید پس از جراحی سرطان رحم و سایر روش ها انجام شود. این جراحی با توجه به شدت مشکلات حدود یک ساعت زمان نیاز دارد و معمولاً تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود.

افرادی که تقاضای انجام جراحی ترمیمی واژن را دارند معمولاً در مورد هزینه‌های این جراحی پرسش‌هایی دارند، با توجه به اینکه در کشور ما نرخ ثابتی جهت انجام جراحی‌های زیبایی مانند این جراحی وجود ندارد بنابراین نمی‌توان توضیحی در مورد قیمت نهایی این جراحی اعلام کرد و جهت اطلاع از قیمت نهایی این جراحی باید با مطب بهترین متخصص زنان در تبریز تماس بگیرید، اما برخی از عوامل ممکن است در هزینه‌های این جراحی اثرگذار باشد،

اطلاع از هزینه جراحی های زیبایی زنان در تبریز

هزینه جراحی ترمیمی واژن به چه عواملی بستگی دارد؟

در ادامه‌ی مقاله به توضیحاتی راجع به عوامل تاثیرگذار در هزینه‌های جراحی پرداخته می‌شود تا بتوانید با دید باز جهت انجام این جراحی تصمیم بگیرید.

هزینه‌ی دریافتی پزشک

در انجام جراحی‌های زیبایی مانند جراحی ترمیمی واژن یکی از مهمترین عواملی که بر هزینه‌های جراحی تاثیر می‌گذارد هزینه‌ی دریافتی توسط پزشک می‌باشد. این هزینه با توجه به شهر و یا منطقه‌ای که مطب پزشک واقع شده است ممکن است قیمت‌های مختلفی را شامل شود. پزشکان با توجه به تجربه‌ی کاری و روشی که جهت جراحی انتخاب می‌نمایند هزینه‌های دریافتی خود را تعیین می‌نمایند.

محل انجام جراحی

جراحی ترمیمی واژن احتیاج به یک اتاق جراحی مجهز دارد، این جراحی ممکن است در بیمارستان و یا یک کلینیک جراحی انجام شود.

انجام جراحی‌های همزمان

بسیاری از خانم‌ها همزمان با جراحی ترمیمی واژن احتیاج به جراحی‌های دیگری مانند لابیاپلاستی، پرینوپلاستی یا هایمنوپلاستی دارند، باید توجه داشته باشید که هر کدام از این جراحی‌ها هزینه‌های متفاوتی را در بر دارد. بنابراین پیش از انجام جراحی ترمیمی واژن در مورد سایر جراحی‌هایی که باید انجام دهید و هزینه‌های آن اطلاعات لازم را از پزشک خود کسب نمائید.

هزینه‌ی بیهوشی

جراحی ترمیمی واژن ممکن است با بیهوشی عمومی و یا بی‌حسی موضعی همراه با آرام بخش انجام شود. انتخاب روش بیهوشی با توجه به نظر پزشک و انتخاب بیمار انجام می‌شود. در صورت انتخاب هر کدام از این روش‌ها و حضور متخصص بیهوشی در اتاق عمل ممکن است هزینه‌های مختلفی شامل جراحی شما شود.

هزینه‌ی مراقبت‌های پیش و پس از جراحی

جراحی ترمیمی واژن یک جراحی سرپایی می‌باشد که معمولاً چند ساعت پس از جراحی می‌توانید به منزل بازگردید. بنابراین احتیاجی به بستری شدن در بیمارستان ندارید، با این حال چند ساعت پیش از شروع جراحی و چند ساعت پس از اتمام جراحی باید در بیمارستان بستری بمانید، خدماتی که پیش و پس از جراحی برای شما انجام می‌شود هزینه‌های متفاوتی را در بر می‌گیرد. در صورتی که بنا به شرایط خاص مجبور به بستری در بیمارستان باشید باید هزینه‌های بستری در بیمارستان را نیز به هزینه‌های جراحی ترمیمی خود اضافه نمائید.

هزینه‌ی داروها و مراقبت‌های دوران نقاهت

پس از جراحی ترمیمی واژن باید چند بار برای ویزیت و معاینه به مطب پزشک مراجعه نمائید، در طی این مدت لازم است تا داروهایی جهت کنترل عفونت، التهاب و درد مصرف نمائید. هم چنین جهت تعویض پانسمان و سایر موارد مراقبت‌هایی لازم می‌باشد، پیش از جراحی لازم است تمام این هزینه‌ها را نیز در میان هزینه‌های جراحی ترمیمی واژن در نظر داشته باشید.

بیمه‌های درمانی و تکمیلی

با توجه به اینکه جراحی ترمیمی واژن یک جراحی زیبایی می باشد، بیمه‌های درمانی کشور ما هیچ گونه هزینه‌ای جهت انجام این جراحی‌ها تقبل نمی‌کنند، در صورتی که بیمه‌ی تکمیلی دارید جهت کسب اطلاع از درصد و سقف مبلغی که بیمه‌ی تکمیلی جهت انجام این جراحی به شما پرداخت می‌نماید باید با نماینده‌ی بیمه تکمیلی در شهر خود تماس بگیرید،

هزینه‌ی نهایی جراحی ترمیمی واژن چقدر است؟

همان طور که در این مقاله اشاره شد عوامل مختلفی در هزینه‌ی نهایی جراحی ترمیمی واژن تاثیرگذار می‌باشد که مهمترین آن انتخاب جراح زیبایی واژن و محل جراحی می‌باشد. همچنین طبق مطالب گفته شده عوامل زیادی می تواند در انجام این جراحی دخیل باشد. بنابراین برای اطلاع دقیق از هزینه جراحی ترمیمی واژن و سایر عمل های زیبایی زنان بهتر است به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید.

دکتر کلارا منظمی

جراح و متخصص زنان ، زایمان، نازایی و زیبایی زنان
دکتر کلارا منظمی موفق به گذراندن دوره مقدماتی و تکمیلی لاپاراسکوپی شده اند و در دوران خدمت خود تاکنون بیش از شش هزار جراحی انجام داده اند که شامل انواع جراحی های زنان از جمله هیسترکتومی، برداشتن توده های شکم و تخمدان، بارداری های عارضه دار، زایمان سزارین و طبیعی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *